MIKROKONTROLERY, E – BOOK + SYMULACJE NA PLATFORMIE TINKERCAD  – LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI”

Zakupując podręcznik w postaci E-BOOKA, otrzymują Państwo:

–  Podręcznik w formie pliku PDF,

–  Dostęp do projektów wykonanych na platformie TINKERCAD (Wszystkie projekty zawierają schemat wykonany dla płytki stykowej oraz programy napisane w języku C++)

–  Licencje dla wszystkich członków szkoły (Projekty można kopiować do swoich kont na platformie TINKERCAD oraz udostępniać uczniom i nauczycielom)

–  Bezpłatne aktualizacje podręcznika i projektów na platformie TINKERCAD.

PROJEKTY DOSTOSOWANE SĄ DLA WSZYSTKICH DOSTĘPNYCH ZESTAWÓW Z MIKROKONTROLEREM, ZAKUPIONYCH W RAMACH LABORATORIÓW PRZYSZŁOŚCI  (Forbot, Starter Kit,  BeCreo, TME, Tablicy A1 oraz wielu innych.)

(Fakturę wystawiamy na szkolenie kadry pedagogicznej lub usługę przygotowania materiałów dydaktycznych.)

CENA:  249 zł

ZAMAWIAM 

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki i języków obcych. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie, kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług-zamówień dostępnych w serwisie.