/
About us

czym zajmuje sie nasza firma ?

JONO USŁUGI EDUKACYJNE jest firmą szkoleniową zajmującą się prowadzeniem warsztatów z zakresu nauk technicznych. Prowadzimy warsztaty z programowania, robotyki , elektrotechniki, elektroniki, matematyki oraz innych nauk ścisłych. Prowadzimy także usługi szkoleniowe dla placówek edukacyjnych na terenie całej Polski, wdrażając platformy edukacyjne oraz prowadząc szkolenia dla nauczycieli.

   Podczas naszych zajęć uczymy  programować dzieci i młodzież od 5 do 18 roku życia, oswajając naszych kursantów ze światem nowoczesnych technologii, robotyki  oraz mechatroniki.

   Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe, stacjonarne oraz w systemie online, wykorzystując  platformy do zdalnej nauki.  Prowadzimy także zajęcia indywidulane w formie korepetycji z informatyki oraz przygotowujemy do egzaminów zawodowych na kierunkach informatycznych.

Zajmujemy się również rozwiązywaniem zadań z informatyki, matematyki i fizyki.

 

 

Placówki Edukacyjne, w których założyliśmy platformę do zdalnej nauki i wykonali szkolenie z zakresu Teams Microsoft

– Szkoła Podstawowa w Boleszynie

– Szkoła Podstawowa im. A.Zgrzebnioka w Dziergowicach

– Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Krzyszkowicach

– Zespół Szkół w Mściszewicach

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Starej Kuźni

– Gminne Przedszkole Publiczne w Przystajni

– Zespół Szkół im.W. Malczewskiej w Klukach

– Szkoła Podstawowa im.W.Popiela w Mościskach

– I Liceum Ogólnokształcące im.F.Ceynowy

– Przedszkole nr 2 w Redzie

– Zespół Szkół im.W. Malczewskiej w Klukach

– Miejskie Centrum Kultury w Imielinie

– Publiczna Szkoła Podstawowa im Poetów Polskich w zalesiu

– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Krzyżowicach

– Publiczna Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich w Szybowicach

– SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. ROMUALDA TRAUGUTTA W KONINIE

– ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W BOLECHOWICACH

– ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II W SOKOLNIKACH

– ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH W PIEKARACH ŚLĄSKICH

– SZKOŁA PODSTAWOWA W WOŹNICACH

– SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 IM. WŁADYSŁAWA STANISŁAWA REYMONTA W BUKOWNIE

– MIEJSKA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W PIEKARACH ŚLĄSKICH

– PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BRONISŁAWA MALINOWSKIEGO W JĘDRZEJOWIE

– PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. BISKUPA JANA CHRAPKA W STARYCH SIEKLUKACH

– ZESPÓŁ SZKÓŁ BUDOWLANYCH IM.DRA WŁADYSŁAWA MATLAKOWSKIEGO W ZAKOPANEM

– ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY IM.MAJORA W SPYTKOWICACH

– SZKOŁA PODSTAWOWA IM. KS. KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W DESZNICY

– ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W KOŃSKIEM

– PAŃSTWOWA SZKOŁA MUZYCZNA I I II ST. IM. JANA PADEREWSKIEGO W ŻYRARDOWIE

– Szkoła Podstawowa Nr 1 w Otmuchowie

– PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W WOLI SOLECKIEJ

– Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Grodzisku Mazowieckim

– Szkoła Podstawowa nr 3 im. A.Freyera w Tarnobrzegu

– Szkoła Podstawowa im. Księstwa Gniewkowskiego w Murzynnie

– Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

– Szkoła Podstawowa im J. Brzechwy w Lutogniewie

– Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kijjewie

– Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokolnikach

– Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Grójecu

– Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Cygance

– Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Brata Alberta w Skawie

– Szkoła Podstawowa nr 1 im. ks.W. Rabczyńskiego w Wasilkwie

– Szkoła Podstawowa im. Księstwa Gniewkowskiego w Murzynnie

– Przedszkole Samorządowe im. Pluszowego Misia w Nowinach

– Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali

– Szkoła Podstawowa nr 3 im. A.Freyera w Tarnobrzeg

– Przedszkole Gminne w Nowym Żmigrodzie

– Niepubliczne Przedszkole Baśniowa Kraina Sierakośce

– ZESPÓŁ PLACÓWEK OŚWIATOWYCH im. Pierwszej Kompanii Kadrowej W BOLECHOWICACH

– Szkoła Podstawowa im. ks.I. Posadzego w Szadłowicach

– Zespół Oświaty w Liniewie

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. M.Konopnickiej w Pieczyskach

– Szkoła Podstawowa im.W.Popiela w Mościskach

– I Liceum Ogólnokształcące im.F.Ceynowy Świecie

– Samorządowa Szkoła Podstawowa im.Obrońców Warszawy Łagów

– Szkoła Podstawowa w Solarni

– Szkoła Podstawowa w Woli Jasienickiej

– Szkoła Podstawowa im. J. Korczaka w Łąkie

– Szkoła Podstawowa im.Ks.Kardynała Stefana Deszenica

– Szkoła Podstawowa w Łężynach

– Szkoła Podstawowa nr 84 w Łodzi

– Zespół Szkół w Lipnicy

– Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu

– Szkoła Podstawowa im.Orląt Lwowskich w Nowinach

– Publiczna Szkoła Podstawowa w Lipowej

– Szkoła Podstawowa w Woli Jasienickiej

– Szkoła Podstawowa w Makowiskach

– Szkoła Podstawowa nr 4 im. Sybiraków Białystok

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Z. Nowickiego Warka

– Szkoła Podstawowa nr 2  Pruszcz Gdański

– Szkoła Podstawowa nr 118 im. Przyjaciół Mazowsza Warszawa

– Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Kątach

– Szkoła Podstawowa w Nowym Żmigrodzie

– Szkoła Podstawowa im. ks.I. Posadzego w Szadłowicach

– Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sokolnikach

– Zespół Placówek Integracyjnych w Kowali

– Szkoła Podstawowa im.Ks.Kardynała Stefana Deszenica

– Szkoła Podstawowa nr 6 Konin

– Szkoła Podstawowa w Łysej Górze

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Poetów Polskich w Zalesiu

– Szkoła Podstawowa im. A.Zgrzebnioka w Dziergowicach

– Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Starej Kuźni

– NIEZWYCZAJNA SZKOŁA. SPOŁECZNA SZKOŁA W JÓZEFOWIE

– Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szybowicach

– Branżowa Szkoła I Stopnia w Gniewkowie

– Szkoła Podstawowa im. Św. St. Kostki w Krzyszkowicach