Pokażemy Twojemu dziecku jak krok po kroku rozpocząć naukę programowania i stworzyć swoje własne, w pełni działające gry w Robloxie.  

Kurs PROGRAMISTA ROBLOX, to propozycja nauki tworzenia gier i aplikacji w najpopularniejszym środowisku ROBLOXIE. Podczas zajęć nasi kursanci projektują własne gry dla platformy ROBLOX , poznając język programowania LUA   Kurs jest przygotowany specjalnie dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które fascynują się grami i chcą tworzyć własne! Kursanci tworzą świat gry oraz piszą skrypty w języku LUA rozwijając swoje kompetencje programistyczne. Każde zajęcia rozpoczynają się krótkim wykładem i wprowadzeniem do zagadnień programowania. Wykorzystując wiedzę z części wprowadzającej, kursanci wykonują zestaw ćwiczeń tworząc grę w środowisku ROLBOX STUDIO (indywidualnie lub w zespołach programistycznych) Tworzenie gier w jednym z najpopularniejszych środowisku – Robloxie. Na zajęciach wykorzystywany jest język programowania Lua – zarówno w podstawowych zagadnieniach jak i tych zaawansowanych. Podczas tego kursu przyszli programiści będą rozwijać swoje umiejętności programistyczne poznając  zagadnienia programistyczne takie jak: funkcje, zmienne, stałe, instrukcje warunkowe, pętle, metody, klasy oraz obiekty. Podczas kolejnych zajęć nasi kursanci będą zagłębiać się w nowe zagadnienia związane z programowaniem aby w przyszłości stać się twórcami gier komputerowych.

   Program kursu wykracza poza zakres programu nauczania w szkole podstawowej dzięki czemu umożliwia naszym kursantom zdobycie oceny celującej z informatyki. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Podczas naszych zajęć wykorzystujemy platformę SKYPE udostępniając ekran naszym kursantom podczas wykładu na początku każdych zajęć. Podczas zajęć kursanci udostępniają swoje ekrany aby prowadzący miał wgląd w poprawność wykonywanego kodu przyszłych programistów.

W ramach naszych zajęć otrzymujesz:

– Zajęcia z trenerem – programistą

Pracę w małych, kameralnych grupach

– Instrukcje do każdych zajęć

– Indywidualne podejście trenera do każdego ucznia

– Stały kontakt z mentorem podczas zajęć na platformie SKYPE

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

CENA :  100zł/60 min

TYDZIEŃ ( 5 zajęć/60min)

ZAJĘCIA ONLINE:

NA PLATFORMIE : Skype

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.