Pokażemy Twojemu dziecku jak krok po kroku rozpocząć NAUKĘ PROGRAMOWANIA i osiągnąć poziom ZAAWANSOWANEGO PROGRAMISTY SCRATCH ! ( APP INVENTOR) 

Kurs programowania online, przygotowany specjalnie dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat, które chcą rozpocząć naukę programowania i opanować Scratch do poziomu mistrza. Oferowane zajęcia to kompleksowy kurs , ze stałym wsparciem nauczyciela. Każde zajęcia rozpoczynają się krótkim wykładem i wprowadzeniem do zagadnień programowania. Wykorzystując wiedzę z części wprowadzającej, kursanci wykonują podczas zajęć  inną grę  lub aplikację w środowisku SCRATCH. Każdy kursant podczas zajęć dołączy do klasy programistów, korzystając z własnego konta umożliwiającego dostęp do swoich projektów także po zakończeniu kursu.

Wymagania: podstawowa umiejętność  obsługi komputera, pisania, czytania oraz liczenia w zakresie 100.

Dzięki platformie Scratch oraz App Inventor nasi kursanci będą mieli możliwość wkroczenia w świat programowania. Program wykracza poza zakres programu nauczania w szkole podstawowej dzięki czemu umożliwia naszym kursantom zdobycie oceny celującej z informatyki. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

  Podczas naszych zajęć wykorzystujemy platformę SKYPE udostępniając ekran naszym kursantom podczas wykładu na początku każdych zajęć. Podczas zajęć kursanci udostępniają swoje ekrany aby prowadzący miał wgląd w poprawność wykonywanego kodu przyszłych programistów.

W ramach naszych zajęć otrzymujesz:

– Zajęcia z trenerem – programistą

Pracę w małych, kameralnych grupach

– Instrukcje do każdych zajęć

– Indywidualne podejście trenera do każdego ucznia

– Stały kontakt z mentorem podczas zajęć na platformie SKYPE

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE 

CENA : 100zł/60 min

SEMESTR ( 14 zajęć/60min)

( ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ  JEDEN RAZ W TYGODNIU)

ZAJĘCIA ONLINE:

NA PLATFORMIE : Skype

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.