Pokażemy Twojemu dziecku jak krok po kroku rozpocząć naukę programowania w języku PYTHON, najbardziej rozwijającym się języku programowania na świecie.

Zajęcia programowania przygotowany specjalnie dla dzieci w wieku od 12 do 18 lat, które fascynują się naukami ścisłymi  i wiążą swoją przyszłość z zawodem PROGRAMISTY! Podczas zajęć kursanci poznają podstawy języka Python, tworząc aplikacje i gry komputerowe.

Każde zajęcia rozpoczynają się krótkim wykładem i wprowadzeniem do zagadnień programowania. Wykorzystując wiedzę z części wprowadzającej, kursanci wykonują zestaw ćwiczeń i zadań pod okiem instruktora.

CENA :  100zł/60min

SEMESTR ( 14 zajęć/60min)

( ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ  JEDEN RAZ W TYGODNIU)

ZAJĘCIA ONLINE:

NA PLATFORMIE : Skype

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.