Pokażemy Twojemu dziecku jak krok po kroku rozpocząć NAUKĘ PROGRAMOWANIA , wykorzystując mody COMPUTERCRAFTEDU oraz budować mechanizmy wykorzystujące zagadnienia z automatyki, elektroniki oraz elektrotechniki.

Zajęcia przygotowane specjalnie dla dzieci w wieku od 8 do 14 lat, które fascynują się grą MINECRAFT i chcą w przyszłości zostać programistami gier i aplikacji ! Podczas zajęć uczymy współpracy w zespole, wprowadzając dziecko w świat programowania w języku LUA. Podczas tego kursu przyszli programiści będą rozwijać swoje umiejętności programistyczne poznając  zagadnienia programistyczne takie jak: funkcje, zmienne, stałe, instrukcje warunkowe, pętle, liczby losowe.   W ramach zajęć z bloku ” BUDOWA MECHANIZMÓW”uczymy naszych kursantów budować zautomatyzowane mechanizmy składające się z komponentów narzędziowych i czerwonego proszku. Podczas zajęć kursanci wtajemniczani są w zagadnienia związane z elektrotechniką i budową obwodów elektrycznych, poznając działania różnych źródeł energii, odbiorników oraz przekaźników. W ramach zajęć kursanci tworzą  systemy ostrzegawcze, wejścia napędzane tłokami, pętle przekaźnikowe, zasilane tory dla własnego systemu transportu, wykorzystują lejki  do automatycznego ładowania i rozładowywania pojemników i wagonów oraz wiele innych mechanizmów. Podczas tego kursu kursanci poznają także zagadnienia związane z elektroniką cyfrową, wykorzystując bramki logiczne do usprawniania mechanizmów w swoim świecie MINECRAFT.

Każde zajęcia rozpoczynają się krótkim wykładem i wprowadzeniem do zagadnień programowania. Wykorzystując wiedzę z części wprowadzającej, kursanci wykonują zestaw ćwiczeń, rozwiązując problemy programistyczne i zagłębiając się w świat programowania.

Program kursu wykracza poza zakres programu nauczania w szkole podstawowej dzięki czemu umożliwia naszym kursantom zdobycie oceny celującej z informatyki. Po ukończeniu kursu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Podczas naszych zajęć wykorzystujemy platformę SKYPE udostępniając ekran naszym kursantom podczas wykładu na początku każdych zajęć. Podczas zajęć kursanci udostępniają swoje ekrany aby prowadzący miał wgląd w poprawność wykonywanego kodu przyszłych programistów.

W ramach naszych zajęć otrzymujesz:

– Zajęcia z trenerem – programistą

Pracę w małych, kameralnych grupach

– Instrukcje do każdych zajęć

– Indywidualne podejście trenera do każdego ucznia

– Stały kontakt z mentorem podczas zajęć na platformie SKYPE

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

CENA :  100zł/60 min

SEMESTR ( 14 zajęć/60min)

( ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ  JEDEN RAZ W TYGODNIU)

ZAJĘCIA ONLINE:

NA PLATFORMIE : Skype

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.