Robotyka   WeDo    dla dzieci klas   klasy 1-4  (ZAJĘCIA STACJONARNE)

Robotyka WeDo to zajęcia stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach. Na warsztatach nauczymy się budować i programować proste konstrukcje. Każde spotkanie to nowy projekt do wykonania. Podczas kursu dzieci rozwijają wyobraźnię, zdolności manualne, poznają zasady działania czujników, poznają tajniki mechaniki, elektroniki oraz podstawy programowania.

CENA :  350zł

SEMESTR ( 14 zajęć/60min)

( ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ  JEDEN RAZ W TYGODNIU)

ZAJĘCIA STACJONARNE:

wybierz SZKOŁĘ (DOM KULTURY) w formularzu

Robotyka Mindstorms  dla Dzieci  klas 5-8 (ZAJĘCIA STACJONARNE)

Robotyka Mindstorms  to zajęcia stworzone z myślą o starszych  dzieciach. Na warsztatach nauczymy się budować  zaawansowane  technicznie roboty wyposażone w wiele sensorów i czujników.  Wykorzystując  dedykowane oprogramowania, każdy uczestnik zaprogramuje robota do określonych zadań, korzystając z rozbudowanych możliwości kontrolerów.

CENA :  350zł

SEMESTR ( 14 zajęć/60min)

( ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ  JEDEN RAZ W TYGODNIU)

ZAJĘCIA STACJONARNE:

wybierz SZKOŁĘ (DOM KULTURY) w formularzu

 

 

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Godziny zajęć stacjonarnych są ustalane na podstawie deklaracji rodziców. Ostateczna godzina jest podawana do wiadomości wszystkim rodzicom.
Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.