Zapraszamy NAUCZYCIELI na szkolenie  „MINECRAFT DLA EDUKACJI – NAUKA OPARTA NA GRACH”

Minecraft: Education Edition to oparta na grach platforma edukacyjna, która rozwija umiejętności, uwalnia kreatywność i angażuje uczniów we współpracę i rozwiązywanie problemów. Nauczyciele szkół podstawowych i wyższych używają Minecraft: Education Edition do nauczania szeregu przedmiotów, w tym czytania, języków obcych, pisania, historii, chemii, informatyki i matematyki.

Placówki oświatowe korzystające z licencji edukacyjnych na platformie office 365 otrzymują  bezpłatne licencje do gry Minecraft Education Edition dla swoich uczniów i nauczycieli.

CENA: 140 zł  (fakturę wystawiamy na szkolenie dla nauczycieli)

Zapisz się na szkolenie

Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.