„MIKROKONTROLERY ARDUINO  – LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI  ”

Zapraszamy na szkolenie dotyczące  MIKROKONTROLERÓW ARDUINO. Mikrokontrolery to programowalne układy, które w połączeniu z innymi akcesoriami elektronicznymi służą do sterowania różnych urządzeń technicznych. Nie bez powodu mikrokontrolery znalazły się w podstawowym wyposażeniu projektu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

 Aby przeprowadzić zajęcia z wykorzystaniem zakupionych mikrokontrolerów nauczyciel powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu elektroniki, elektrotechniki oraz programowania.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszego szkolenia, które pomoże  wprowadzić nauczyciela w świat programowalnych mikrokontrolerów Arduino.

Szkolenie  obejmuje następujące zagadnienie:

– podstawy elektroniki i elektrotechniki,

– podstawy programowania w języki C,

– tworzenie  schematów elektrycznych.

W zakresie szkolenia  wchodzą miedzy innymi:

–  Szkolenie MIKROKONTROLERY ARUDUINO  w formie online  (TEAMS , SKYPE),

–  Bezpłatne oprogramowanie do zajęć z programowania mikrokontrolerów,

–  Scenariusze zajęć ( pdf ).

–  Projekty wykonane na platformie TINKERCAD.

Cena  wynosi  399zł/ brutto

(Fakturę wystawiamy na szkolenie Rady Pedagogicznej)

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki i języków obcych. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie, kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług-zamówień dostępnych w serwisie.