KOSZTORYSY : CYFROWA GMINA, LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI

Wykonujemy kosztorysy dla projektów :

CYFROWA GMINA

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Kosztorysy wykonujemy zgodnie wytycznymi ministerstwa dobierając optymalnie zestawienia  do zamawiającej kosztorys placówki.  Usługa obejmuje wykonanie dwóch kosztorysów dla projektów:

„Cyfrowa Gmina” i „Laboratoria przyszłości” .

 W ramach naszej usługi otrzymują Państwo optymalnie wykonany kosztorys z propozycją optymalnie dobranego sprzętu komputerowego, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania, robotów, wyposażenia pracowni przedmiotowych. Kosztorys wykonujemy w ciągu trzech dni roboczych. 

CENA: 350zł  (cena obejmuje dwa kosztorysy – fakturę wystawiamy na szkolenie lub usługę)

 

WYPEŁNIJ FORMULARZ ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE

Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.