„ZAPROJEKTUJ SZKOŁĘ  W ROBLOX STUDIO” – SZKOLENIE DLA NAUCZYCIELI

PRZYGOTUJ PLACÓWKĘ DO DNI OTWARTYCH I NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

Szkolenie „Zaprojektuj SZKOŁĘ   w Roblox Studio” obejmuje:

–  4 godzinne ( 2x2h) szkolenie dla dowolnej liczby nauczycieli ( szkolenie dla jednej placówki)

–  Materiały w formie E-Booka ,

–  Wstępne przygotowanie logiki gry oraz modeli,

–  Wstępne przygotowanie projektu placówki w środowisku Roblox Studio,

–  Podstawy modelowania i skryptowania gier na platformie Robolox Studio.

Platforma Roblox to gry z największą ilością użytkowników w Polsce. To tutaj wolny czas spędzają przyszli pierwszoklasiści. Na platformie możemy odwiedzić najwspanialsze kraje świata, spędzić wakacje na wyspach, zaadoptować w wirtualnym świecie zwierzaka lub spędzić wolny czas na wirtualnym placu zabaw. Gracze mogą tworzyć i dzielić się swoimi własnymi grami oraz brać udział w grach stworzonych przez innych graczy. Wszyscy fani Roblox gier spędzają wiele godzin aby w wirtualnych świecie spotkać się z kolegami z klasy. Dzieję się tak, ponieważ Roblox jest idealną grą dla wszystkich, którzy lubią kreatywność, zabawę i interakcję z innymi graczami, a także poszukują nowych i ekscytujących doświadczeń w świecie gier.

Korzyści z udziału w szkoleniu obejmują :

– Szkoła będzie właścicielem własnej gry na platformie Roblox,

– Stworzony projekt umożliwi możliwość promowania swoje oferty zajęć  poprzez zapraszanie do zabawy ( zwiedzania placówki w formie online),

– Możliwość wykorzystania projektu w kolejnych latach np.  podczas dni otwartych,

– Szkoła będzie właściciele narzędzia do zapoznania nowych uczniów z budynkiem szkoły (rodzice wraz z pierwszoklasistami mogą zwiedzić szkołę jeszcze przed 1 września aby dziecko poczuło się w szkole „bezpiecznie”. Pierwszoklasista poznaje rozmieszczenie budynków w placówce np.  dojściem do swojej klasy, najbliższą toaletą w szkole, pomieszczeniami administracyjnymi itd.),

– Placówka otrzymuje innowacyjne narzędzie  do integracji  i pracy w zespole nauczycieli i uczniów,

– Nauczyciele  placówki otrzymają nowe  kompetencje  tworzenia gier komputerowych  aby zintegrować się z swoimi uczniami ( zgodnie z podstawą programową).

Cena szkolenia : 1149 zł/brutto (fakturę wystawiamy na szkolenie dla nauczycieli lub usługę)

 

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki i języków obcych. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie, kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług-zamówień dostępnych w serwisie.