E – BOOK „JĘZYK UKRAIŃSKI DLA NAUCZYCIELI Z POLSKI” – LICENCJA DLA  PLACÓWKI EDUKACYJNEJ

Zakupując podręcznik w postaci E-BOOKA , otrzymują Państwo:

–  Podręcznik w formie pliku PDF,

–  Nagrania w postaci plików MP3 ( nagrania polskie  i ukraińskie)

–  Licencje dla wszystkich członków organizacji (nauczycieli, rodziców, uczniów)

–  Bezpłatne aktualizacje podręcznika

   DODATKOWO :

–  Bezpłatny ILUSTROWANY SŁOWNIK POLSKO – UKRAIŃSKI

Podręcznik „Język Ukraiński dla nauczyciele z Polski” można :

– wydrukować  dla wszystkich nauczycieli,

– wydrukować  dowolną ilość  dla biblioteki szkolnej,

– wydrukować  dla wszystkich rodziców i uczniów placówki,

– udostępnić w formie elektronicznej.

CENA:  199 zł (brutto)

ZAMAWIAJĄC E-BOOK OTRZYMUJESZ  DODATKOWO ILUSTROWANY SŁOWNIK  

 

PODRĘCZNIK  „JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO DLA NAUCZYCIEKLI Z POLSKI”

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą  Kursu Języka Ukraińskiego dla NAUCZYCIELI w formie E- Booka, który skierowany  jest dla Nauczycieli pracujących w polskich szkołach . Oferujemy Państwu E-Book  z nagraniami MP3, obejmujący podstawy języka ukraińskiego ukierunkowane na  pracę nauczyciela. Dwukierunkowość podręcznika pozwala także na wykorzystanie materiałów zawartych w podręczniku  przez uczniów z Ukrainy.  Materiały przedstawione w podręczniku zawierają  zarówno pisownię i wymowę ukraińską,  jak i polską.  Podręcznik z pewnością pomoże nauczycielowi w komunikacji z uczniem narodowości ukraińskiej a dla  ucznia z Ukrainy będzie dużym wsparciem w nowej SZKOLE.

 LICENCJA DLA PLACÓWKI

Zakupując  Podręcznik w formie E-Booka otrzymują Państwo dożywotnią licencję na dla wszystkich członków organizacji. Dzięki takiej licencji mają Państwo możliwość udostępnienia E-BOOKA (kopiowania) wszystkim nauczycielom, rodzicom oraz uczniów Państwa SZKOŁY/PRZEDSZKOLA. Zakupiony podręcznik zostanie do Państwa wysłany w formacie PDF, co ułatwi udostępnienie E-BOOKA w Państwa organizacji. 

ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE WYPEŁNIAJĄC FORMULARZ

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki i języków obcych. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie, kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług-zamówień dostępnych w serwisie.