Zajęcia dla uczniów, którzy ukończyli kurs PROGRAMISTA C++

Podczas zajęć nasi kursanci uczą się tworzyć gry 3d wykorzystując język programowania C# i silnik Unity, który jest potężnym narzędziem wspomagającym tworzenie gier. Środowisko Unity jest jednym z najczęściej używanych pakietów pozwalających na projektowanie gier komputerowych. W środowisku Unity pracują zarówno hobbyści jak duże firmy informatyczne, które zajmują się tworzeniem gier komputerowych.

Podczas naszych zajęć wykorzystujemy platformę SKYPE udostępniając ekran naszym kursantom podczas wykładu na początku każdych zajęć. Podczas zajęć kursanci udostępniają swoje ekrany aby prowadzący miał wgląd w poprawność wykonywanego kodu przyszłych programistów.

W ramach naszych zajęć otrzymujesz:

– Zajęcia z trenerem – programistą

Pracę w małych, kameralnych grupach

– Instrukcje do każdych zajęć

– Indywidualne podejście trenera do każdego ucznia

– Stały kontakt z mentorem podczas zajęć na platformie SKYPE

 

CENA :  560zł

SEMESTR ( 14 zajęć/50min)

( ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ  JEDEN RAZ W TYGODNIU)

ZAJĘCIA ONLINE:

NA PLATFORMIE : Skype

ZAPISZ DZIECKO NA ZAJĘCIA

Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.