PRACA I NAUKA JĘZYKA

Organizujemy wyjazdy do pracy w okresie wakacyjnym do NIEMIEC dla nauczycieli, studentów oraz uczniów szkół średnich. Oferty wyjazdowe uzależnione są od aktualnego zapotrzebowania i można sprawdzić je w zakładce AKTUALNE OFERTY. Proponowane oferty są najczęściej ofertami wakacyjnymi na okres jednego , dwóch lub trzech miesięcy.

Aby zgłosić grupy wyjazdowe do pracy w Niemczech wypełnij wstępny formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu będziemy mogli zaproponować odpowiednią ofertę wyjazdową.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki i języków obcych. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie, kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług-zamówień dostępnych w serwisie.