Oferujemy Państwu bezpłatne materiały w formie elektronicznej do bezpośredniego wydrukowania:

–  karty pracy

–  kolorowanki

–  łamigłówki

–  zagadki

Wszystkie materiały przygotowane są w formie plików pdf , które można wydrukować i wykorzystać na zajęciach lekcyjnych lub świetlicy szkolnej. Jedynym warunkiem uzyskania licencji do materiałów edukacyjnych jest  zamieszczenie grafiki i linku do naszej strony internetowej na szkolnej stronie lub szkolnym facebooku. Materiały przesyłamy bezpośrednio na wskazany adres mailowy.

 

WYPEŁNI FORMULARZ ZAMÓWIENIOWY

Akceptuje regulamin uczestnictwa w kursie Administratorem danych osobowych jest firma JONO USŁUGI EDUKACYJNE prowadząca szkolenia edukacyjne z zakresu informatyki. Dane są przetwarzane w celu realizacji zgłoszenia na szkolenie,kurs, skorzystanie z usługi edukacyjnej. JONO USŁUGI EDUKACYJNE informuje, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.), masz prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zażądania zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji na temat promocyjnych kursów informatycznych Wyrażam zgodę na przekazywanie mi drogą elektroniczną, w tym za pośrednictwem telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, informacji na temat promocyjnych kursów, na który została zgłoszona chęć uczestnictwa oraz na powiązane z nim inne kursy, jak również związane z kursami wyjazdy organizowane przez firmę Jono Usługi Edukacyjne. Brak zgody uniemożliwia realizację usług dostępnych w serwisie.